O MNIE

Adwokat Sławomir Bernard Wolfram

Adwokat Sławomir Bernard Wolfram jest absolwentem prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Prawa i Administracji. Tam również ukończył studia podyplomowe na kierunku prawa medycznego organizowane przez Katedrę Prawa Cywilnego i Międzynarodowego Obrotu Gospodarczego w Zakładzie Prawa Medycznego. Odbył aplikację sądową zakończoną egzaminem sędziowskim w 2007 roku. Od 2008 roku jest adwokatem Okręgowej Rady Adwokackiej w Płocku. W 2014 r. rozpoczął doktorat w Katedrze Prawa Cywilnego UMK w Toruniu.
Adwokat Sławomir B. Wolfram posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe obejmujące problematykę prawa medycznego oraz błędów medycznych, a także prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i prawa karnego. Współpracuje z podmiotami prawa gospodarczego. W ramach swojej praktyki zajmuje się również zagadnieniami z zakresu prawa prasowego i administracyjnego.

wolfram.png

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej ?

KANCELARIA ADWOKACKA

Adwokat Sławomir Bernard Wolfram jest absolwentem prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Prawa i Administracji. Tam również ukończył studia podyplomowe na kierunku prawa medycznego organizowane przez Katedrę Prawa Cywilnego i Międzynarodowego Obrotu Gospodarczego w Zakładzie Prawa Medycznego...

WYBRANE SPECJALIZACJE

Image
Image
Image
Image

MASZ PYTANIE ?

Skontaktuj się z nami. Postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji. Znamy prawo i umiemy je stosować.

24 235 39-99

517-814-810

sekretariat@adwokat-wolfram.pl

JAK DO NAS TRAFIĆ ?

Kancelaria znajduje się w centrum Gostynina

Kancelaria Adwokacka
ul. Jana Pawła II 2e
09-500 Gostynin

Copyright © 2024 Sławomir Wolfram - Kancelaria Adwokacka